Przekazujemy laptopy dla dzieci

Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy proces przekazywania laptopów dla dzieci z rodzin popegeerowskich. Gmina Iława otrzymała na ten cel 755 tys. złotych. Laptopy, wraz z życzeniami sukcesów w nauce, wręczył Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński.

Autor: Robert Jankowski , 2022-09-26, 0:00

Wyniki otwartych konkursów ofert

Autor: Robert Jankowski , 2022-09-26, 0:00

Powiatowe Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

W dniu 24 września na stadionie w Iławie odbyły się zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Warto zaznaczyć, że na 4 startujące drużyny aż 3 to reprezentacje drużyn MDP z terenu Gminy Iława

Autor: Robert Jankowski , 2022-09-24, 0:00

Ogłoszenia o przetargach

Wynik przetargu przeprowadzonego dnia 23.09.2022 r. na dzierżawę nieruchomości

Autor: Robert Jankowski , 2022-09-23, 0:00

Zaproszenie na spotkanie konsultacyjne

Autor: Robert Jankowski , 2022-09-21, 0:00

Wniosek o wypłatę dodatku dla gospodarstw domowych z tytułu wykorzystywania niektórych źródeł ciepła

Publikujemy wzór wniosku o wypłatę dodatku dla gospodarstw domowych z tytułu wykorzystywania niektórych źródeł ciepła. Wnioski te należy składać do wójta właściwego ze względu na miejsce zamieszkania osoby fizycznej wnioskującej o wypłatę dodatku. O wsparcie mogą ubiegać się osoby ogrzewające domy m.in. drewnem, gazem LPG, pelletem oraz olejem opałowym.

Autor: Robert Jankowski , 2022-09-21, 0:00

Wikielec. Szkoła zostanie rozbudowana

Miło nam poinformować, że wkrótce ruszy oczekiwana przez mieszkańców Wikielca i okolic duża inwestycja oświatowa. Zespół Szkolno-Przedszkolny zostanie rozbudowany. Stosowne umowy z wykonawcami podpisał dzisiaj Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński.

Autor: Robert Jankowski , 2022-09-20, 0:00

Warmińsko-Mazurskie Dożynki Wojewódzkie

W minioną niedzielę (18/09) w Olsztynku odbyły się Warmińsko-Mazurskie Dożynki Wojewódzkie. Uroczystości dożynkowe odbyły się na terenie Muzeum Budownictwa Ludowego – Parku Etnograficznego w Olsztynku.

Autor: Robert Jankowski , 2022-09-19, 0:00

I Ogólnopolskie Igrzyska Aktywnych Wsi w Krasnobrodzie

W tym roku po raz pierwszy Krajowe Zrzeszenie LZS wspólnie z wojewódzkimi zrzeszeniami zrealizowało nowy projekt pod nazwą „Aktywna Wieś” powierzony przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Na program składa się cykl imprez sportowo-rekreacyjnych na poziomie wsi, gminy, powiatu czy województwa — zwieńczeniem jego były I Ogólnopolskie Igrzyska Aktywnych Wsi.

Autor: Robert Jankowski , 2022-09-19, 0:00

Spotkanie informacyjne nt. możliwości uzyskania dotacji - ZAPRASZAMY

Zapraszamy mieszkańców Gminy Iława na spotkanie informacyjne nt. możliwości uzyskania dotacji w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju Obszarów Wiejskich Kanału Elbląskiego (LSR OW KE) na lata 2016-2023 oraz konsultacje dot. Lokalnej Strategii Rozwoju Obszarów Wiejskich Kanału Elbląskiego (LSR OW KE) na lata 2023-2030

Autor: Robert Jankowski , 2022-09-14, 0:00