Rekordowy Finał WOŚP w Gminie Iława

Bardzo wysoką frekwencję odnotowano podczas niedzielnego gminnego Finału WOŚP w Wikielcu. Była to już 31 edycja akcji, w której gmina Iława uczestniczy od samego początku. Do gościnnej hali Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wikielcu licznie przybyli mieszkańcy gminy i Iławy.

Autor: Robert Jankowski , 2023-01-31, 8:01

Gospodarka nieruchomościami

Informacja o wyniku przetargu na dzierżawę nieruchomości oznaczonej nr 51/8, obręb Dół.

Autor: Paweł Zernow , 2023-01-30

Torty dla WOŚP

Już po raz siódmy gospodynie z gminy Iława wsparły finał WOŚP w Wikielcu. W sobotę, 28 stycznia w Gałdowie odbył się przegląd wypieków przygotowanych specjalnie na licytację na niedzielny finał.

Autor: Robert Jankowski , 2023-01-28, 22:09

Najważniejsi są ludzie. Koło Gospodyń Wiejskich „Marsjanki” w Nowej Wsi

W pierwszym, tegorocznym cyklu „Najważniejsi są Ludzie” przedstawimy Państwu działalność Koła Gospodyń Wiejskich w Nowej Wsi „Marsjanki”. Ich stoiska podczas gminnych wydarzeń są zawsze oblegane. Panie z KGW to niezwykłe talenty i prawdziwe wulkany energii. Warto poznać je lepiej. Z Przewodniczącą koła Bogumiłą Markowską o kultywowaniu tradycji, sukcesach i fenomenie Kół Gospodyń Wiejskich rozmawia Robert Jankowski. Zapraszamy do lektury.

Autor: Robert Jankowski , 2023-01-27, 21:12

31 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wikielcu -To już w niedzielę!

Serdecznie zapraszamy 29 stycznia 2023 roku na godz.: 16:00 do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wikielcu koło Iławy na koncert z licytacjami 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przybyli goście będą mogli miło spędzić czas przy występach artystycznych takich zespołów jak BLUES STATION i THE GOOD TIMES. Ponadto imprezę będą uświetniać swoimi występami dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wikielcu.

Autor: Robert Jankowski , 2023-01-27, 0:00

Otwarty konkurs ofert dla klubów sportowych

Autor: Robert Jankowski , 2023-01-27, 0:00

Projekty UE

„Dostępna Gmina Iława”

Gmina Iława przystąpiła do realizacji grantu pn.: „Dostępna Gmina Iława” finansowanego w ramach projektu „Dostępny samorząd - granty” realizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach Działania 2.18 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020.

Autor: Robert Jankowski , 2023-01-20, 0:00

Działania na rzecz osób niepełnosprawnych „.Rehabilitacja społeczna i zawodowa mieszkańców Gminy„.

Działania na rzecz osób niepełnosprawnych „.Rehabilitacja społeczna i zawodowa mieszkańców Gminy „.

Autor: Robert Jankowski , 2023-01-19, 0:00

A może tak do teatru?

Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie zaprasza wszystkich chętnych na wyjazd do Gdańska na sztukę pt. "Alibi od zaraz". Wystąpią aktorzy warszawskiego teatru "Capitol". Zapraszamy!!!

Autor: Robert Jankowski , 2023-01-18, 0:00

Międzynarodowe Targi Ferma Bydła, Ferma Świń i Drobiu