StopkaDla interesantaRODODeklaracja dostępnościPrzydatne linkiSportInstytucje kultury

Orlik w Wikielcu

W piątek 19 października 2012 roku Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński dokonał uroczystego otwarcia kompleksu sportowo-rekreacyjnego „Moje boisko–Orlik 2012” w Wikielcu. Kompleks poświęcił ks. Mirosław Pyzio z parafii w Karasiu. Wśród zaproszonych gości obecna była Anna Wasilewska, członek Zarządu Województwa Warmińsko – Mazurskiego, a także samorządowcy z naszego regionu, radni, sołtysi, działacze sportowi, nauczyciele, sportowcy oraz mieszkańcy gminy Iława.

Autor: Admin Adminowski, 2021-06-10, 10:46

LZS GKS Wikielec

LZS GKS Wikielec III liga to....

Strona www: https://gkswikielec.pl/

Autor: Admin Adminowski, 2021-06-10, 10:41

Gminne Zrzeszenie LZS w Iławie

Działalnością sportową na terenie gminy Iława kieruje Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Iławie. Stowarzyszenie posiada osobowość prawną, a także  jest wpisane do Krajowego Rejestru Sądowego KRS. Stowarzyszenie działa zgodnie z zatwierdzonym Statutem.

Głównym celem Gminnego Zrzeszenia LZS w Iławie jest rozwój kultury fizycznej na terenie gminy Iława, szczególnie wśród dzieci i młodzieży szkolnej. Do podstawowych zadań należy organizowanie i przeprowadzanie imprez sportowych, rekreacyjnych, turniejów sołectw.

Autor: Admin Adminowski, 2021-06-10, 10:35