Turniej

W dniu 14 maja 2026 r. w Hali „Olimpia” w Ząbrowie odbył się turniej badmintona szkół podstawowych o Puchar Wójta Gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego.

Turniej ten był jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Województwa Szkół Podstawowych WMZ LZS w badmintonie, który odbędzie się 15.05.2026 w Rynie.

Zwycięzcy w swoich kategoriach będą reprezentować Gminę Iława na szczeblu wojewódzkim.

Klasyfikacja turnieju w Ząbrowie:
Klasy IV:

Dziewczyny:
1 miejsce: SP Gałdowo
2 miejsce: SP Laseczno
3 miejsce: SP Ząbrowo

Chłopcy:
1 miejsce: SP Ząbrowo
2 miejsce: SP Gałdowo
3 miejsce: SP Franciszkowo

Klasy V:

Dziewczyny:
1 miejsce: SP Ząbrowo
2 miejsce: SP Rudzienice
3 miejsce: SP Gromoty

Chłopcy:
1 miejsce: SP Ząbrowo
2 miejsce: SP Laseczno
3 miejsce: SP Gromoty

Klasy VI:

Dziewczyny:
1 miejsce: SP Ząbrowo
2 miejsce: SP Gałdowo
3 miejsce: SP Gromoty

Chłopcy:
1 miejsce: SP Ząbrowo
2 miejsce: SP Laseczno
3 miejsce: SP Ząbrowo II

Klasy VII:

Dziewczyny:
1 miejsce: SP Gromoty
2 miejsce: SP Ząbrowo
3 miejsce: SP Laseczno

Chłopcy:
1 miejsce: SP Franciszkowo
2 miejsce: SP Rudzienice
3 miejsce: SP Laseczno

Klasy VIII:

Dziewczyny:
1 miejsce: SP Ząbrowo
2 miejsce: SP Laseczno
3 miejsce: SP Franciszkowo

Chłopcy:
1 miejsce: SP Laseczno
2 miejsce: SP Gałdowo
3 miejsce: SP Rudzienice

Puchary oraz pamiątkowe medale wręczyli obecni na turnieju Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński oraz Dyrektor szkoły Pani Joanna Marciniak.

Zwycięzcom turnieju gminnego życzymy powodzenia w jutrzejszych mistrzostwach województwa.

Galeria zdjęć