Data publikacji: 2024-07-03, 14:49

Ilość wyświetleń: 2026

XVIII Festiwal "Nad Jeziorakiem" w Siemianach – zapowiedź


Odsłuchaj

Powrót

Zapraszamy do Siemian na XVIII Festiwal nad Jeziorakiem – bawcie się z nami i cieszcie każdą chwilą!


Festiwal nad Jeziorakiem to doskonała okazja, aby cieszyć się muzyką na żywo, spędzić czas z przyjaciółmi i rodziną oraz odkryć piękno Siemian i okolic. Nie przegapcie tej wyjątkowej imprezy – zarezerwujcie bilety już dziś i przygotujcie się na dwa dni pełne niezapomnianych wrażeń!


19 lipca 2024 – Piątek

Konferansjer: Jacek Kawalec

Występy:

    19:00 – Grasz Band
    20:00 – Marcin Januszkiewicz
    21:00 – Łobaszewska-Nowak
    22:30 – Kabaret Rak (Hanke i Kozłowski)

Pierwszy dzień festiwalu to mieszanka różnorodnych brzmień i wyjątkowych talentów. Grasz Band rozpocznie muzyczne doznania, a Marcin Januszkiewicz zapewni wspaniałą atmosferę swoim występem. Na scenie pojawią się również Łobaszewska-Nowak, którzy z pewnością porwą publiczność swoimi utworami. Wieczór zakończy się solidną dawką humoru, dzięki występowi Kabaretu Rak.


20 lipca 2024 – Sobota

Konferansjer: Piotr Gumulec

Występy:

    19:00 – HLA 4Transplant
    20:30 – Michał Szpak - Love is Love
    22:00 – Happysad

Drugi dzień festiwalu to kolejna porcja muzycznych emocji. Rozpocznie się koncertem zespołu HLA 4Transplant, a następnie na scenie pojawi się Michał Szpak z trasą "Love is Love", który z pewnością zachwyci swoją charyzmą i energią. Wieczór zakończy się rockowym brzmieniem zespołu Happysad, który porwie publiczność do wspólnej zabawy.


Bilety

    Cena biletu jednodniowego: 70 zł
    Cena karnetu dwudniowego: 120 zł

Bilety można nabyć w Informacja Turystyczna w Iławie oraz na stronie: https://biletyna.pl/festiwal/Festiwal-Nad-Jeziorakiem
Bilety będzie można również kupić w kasach festiwalowych.


Patronat honorowy nad festiwalem objęli Wojewoda Warmińsko-Mazurski Radosław Król oraz Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Marcin Kuchciński. Organizatorem festiwalu jest Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie, Gmina Iława i Powiat Iławski.

Strategicznym sponsorem festiwalu jest firma Szynaka Meble, a wśród sponsorów znaleźli się m.in. Bank Spółdzielczy w Iławie oraz firma Konstal. Patronami medialnymi wydarzenia są: VIP, InfoIława, Kurier Iławski, Radio ESKA, Melo Radio, TVP3 Olsztyn oraz Gazeta Iławska.

Dołącz do Nas!

Galeria zdjęć


Flagi i logotypy Unii Europejskiej, Rzeczpospolita Polska oraz Warmii i Mazur